پیامک سررسید مخصوص بیمه ها

پیام سررسید مخصوص بیمه ها

تبلیغات پیام کوتاه مخصوص بیمه ها
پنل sms  پیشرفته آیسان برای هرشغلی ماژول و امکانی بخصوص و منحصر به فرد دارد.از جمله مشاغل ارتباط مستقیم با مشتری میتوان به بیمه ها اشاره نمود در وبلاگ آیسان خواهید آموخت که چگونه در شغلتان مشتری را به خود وابسته کنید. همانطور که میدانید بیمه از جمله مشاغل پر هیاهو می باشد که زمان کافی برای ارتباط با تمامی مشتریان برای نماینده بیمه وجود ندارد.پیامک می تواند راهی آسان ،کم هزینه و سریع بین مشتری و نماینده بیمه باشد.

نمایندگی سامانه پیام کوتاه آیسان

نمایندگی سامانه پیام کوتاه

نمایندگی سامانه پیام کوتاه آیسان
در دنیای روزانه همه ما به دنبال راهی آسان برای کسب درآمد هستیم.نمایندگی سامانه پیام کوتاه از جمله مشاغلی است که درآمدی مستقیم و آسان دارد.کسب درآمد از سامانه پیام کوتاه مانند بدست آوردن درآمد به وسیله استفاده از فکر است یعنی بدون خسته شدن جسمتان و با استفاده از هوشتان درآمد میلیونی بدست می آورید. نمایندگی سامانه پیام کوتاه آیسان دارای کمترین تعرفه می باشد. هم چنین تیم فروش و پشتیبانی آیسان در صدد است تا نمایندگی پیامک  را با آرامش به شما هدیه دهد.در ادامه با شرایط نمایندگی پنل اس ام اس آیسان آشنا خواهید شد.

کدخوان پیامک آیسان

کدخوان پیامک آیسان

کدخوان سامانه پیام کوتاه آیسان
در بسیاری از مشاغل مانند کارت گارانتی،کارت قرعه کشی یا سامانه کدخوان شما به سیستمی نیاز دارید که بتوان کد ها را برای مشتری ارسال نمود یا مشتری کد کالا را دریافت کند اما به خاطر اینکه زمانبر و هزینه بر میباشد که اپراتوری برای این کار گذاشته شود خدمتی دیگر از سامانه پیام کوتاه آیسان است. شما کد های مربوطه را در فایل اکسل به پنل اس ام اس بارگذاری می کنید

لینک های مفید

درباره ما

ارسال تکی

 

اطلاعات تماس